OCDNET.cz

Pravidla diskusního fóra OCDNET.cz

Fórum na OCDNET.cz má sloužit k výměně názorů na téma obsedantně kompulzivní poruchy. Primárně je určeno uživatelům, kteří hledají informace či vzájemnou podporu při řešení zdravotního handicapu neurotického charakteru. Vyvarujte se proto jakéhokoliv neetického jednání a dehonestace uživatelů tohoto fóra. Vzhledem k povaze tématu se v případě porušení pravidel fóra můžete vystavit mnohem vyššímu riziku trestně právní odpovědnosti, než je tomu na jiných fórech.

Do názorového fóra rozhodně nepatří urážky, pomluvy či vyhrožování komukoliv násilím. Je zakázáno uveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR. Smazány budou i příspěvky vulgární, obscénní nebo s rasistickým obsahem. Rovněž tak příspěvky s vědomě nepravdivým obsahem nebo příspěvky vyznačující se nadměrným používáním velkých písmen.

Zakázáno je jakékoliv zneužívání názorového fóra k šíření reklamy a spamu, jakož i uveřejňování příspěvků či odkazů, které odkazují na stránky s nelegálním obsahem. Povoleno není ani opakované vkládání stejných příspěvků, tedy tzv. tapetování.

Je nepřípustné zveřejňovat údaje o identitě ostatních uživatelů, jejich plnou adresu či telefonní čísla. Zapovězeno je rovněž vydávání se za jinou osobu, zejména v souvislosti s manipulacemi s diskuzemi, např. vystupováním pod více přezdívkami.

Pečlivě dbejte na to, že případné zdravotní rady či doporučení na tomto fóru nepochází od profesionálů ve zdravotnictví. Přijaté informace si proto vždy pečlivě ověřujte u odborníků z oblasti zdravotnictví. Za vaše praktické nakládání s těmito informacemi nenese OCDNET.cz jakoukoliv zodpovědnost.

Jestliže, ať již jako návštěvník nebo registrovaný uživatel, zaznamenáte nevhodný obsah na fóru, prosím nahlaste jej administrátorovi na administrator@ocdnet.cz. 

Uživatelům, kteří pravidla fóra poruší, bude přístup do názorového fóra na neomezenou dobu zablokován. Administrátoři webu OCDNET.cz si zároveň vyhrazují právo zasahovat do obsahu fóra a příspěvky podle vlastního uvážení odstraňovat. Při závažnějším porušení pravidel bude správcem webu vyrozuměna Policie ČR případně další orgány v oblasti trestně právního řízení.

Prelož web do slovenčiny »

Omlouváme se, ale tento fragment nelze kopírovat